JájsemRaibek

Hledáte také dírku a jste při hledání úspěšní?

Vezmu do ruky koblih a chci se zakousnout. Nejprve se však snažím nalézt dírku, do které kousnu. No právě se mi to nepovedlo a obsah koblihu je venku na druhé straně.
Takžeotázka zní jasně: Hledáte dírku a daří se vám ji vždy najít?

Nejlepší odpověď
tony2412

Hledám a povede se mi to z 10ti případů tak 9×

Další odpovědi
Mc Merkurion

… koblihy nejím a při hledání dírky jsem úspěšný …

Kepler

S hledáním dírky se nezdržuju. Prostě to pečivo (nebo spíš smaživo) lehce zmáčknu a hned vidím kudyma se to pos…No a tam do toho kousnu nejdřív.

dubraro

Včera jsem jednu úspěšně našel… a nebylo to špatné 🙂

marci1

Dírku hledám, velmi zpomaleně se zakousávám, ale většinou to dopadne také tak, že marmeláda vytryskne ven na druhé straně (pokud tam nějaká marmoška je). 🙂

Dochy

Vyjímečně. Radši si dám koblih s nugátem, ten neteče tolik jako ta průmyslová koblihová parodie na marmeládu. A když hledám, tak je to tak 50/50.