mp4

hledání souborů

Nemáte někdo nápad jak rychle vyhledávat soubor ve složce, která obsahuje i stovky souborů stejného typu. Napadá mně nějaké hledání podle klíčových slov, i za cenu, že bych je ke každému souboru v nějaké nadstavbě přiřadil, ovšem ne do názvu souboru, tam se mi to nezdá moc vhodné. Rozdělit je do více složek nejde, neboť obsahově spadá většina do více kategorií.
Doplňuji:
Jedná se o soubory krátkých videí a potřebuji je vyhledávat podle přibližné znalosti obsahu ale neznalosti názvu souboru.

Nejlepší odpověď
quentos

pokud máte šajn, jak se alespoň částečně soubor jmenuje, pak dosadit do funkce Start > Hledat pomocí zástupného znaku * a ve filtru si nastavit, že chcete hledat jen v urč. oblasti (např. na disku D ve složce Dokumenty apod.). Např. chci-li hledat jen soubor s příponou .exe a vím na 100%, že začíná na A, zadám masku do políčka Hledat následovně: A*.exe

Další odpovědi
anonym

Google Desktop 5.9.911.3589
Schopný nástroj pro fulltextové vyhledávání souborů na vašem pevném disku. Nabízí prohledávání e-mailů, souborů, hudby, fotografií, chatů, pošty Gmail, navštívených webových stránek, apod. Kromě toho pomáhá také shromažďovat nové informace z webu.
link zde:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-desktop-search/

Tombik

Nebo použít standardní hledání přes Start → Hledat.