mandiice

Existuje dnes něco jako Zlaté stránky regionu?

Dobry den, existuje dnes neco jako Zlate stranky regionu? Jako kdyz potrebuju nekoho najit tak zr by tam mel telefonni cislo nebo tak??
Dekuji za odpovedi

Odpovědi
Drap

Ne, neexistuje. Existují různé seznamy, ale konkrétního člověka těžko najdeš.

ivzez

Ano, ještě pořád existují stránky 1188,
kde lze najít jak firmy, tak osoby.

Záleží jenom na tom, kdo s uveřejněním souhlasil.

anonym

ivzez, je to trochu jinak … 1188 je docela dost nákladná služba pro kohokoliv kdo tam chce mít číslo. Určitě nestačí jen souhlasit se zveřejněním, platí se kolem 4000 ročně, takže těch firem tam bude postupem času stále méně a méně a to i díky GDPR kvůli kterému si budou muset žádat každého o nový souhlas.

ivzez

Adresy i telefonní čísla nepodnikajících FO jsou
v databázi v základním provedení zanesena bezplatně.

Zkuste si na webu http://seznam­.1188.cz vyhledat
někoho ze svých známých a pak si u něj ověřte, jestli
za zveřejnění v telefonním seznamu něco platil.

(Snad pro firmy existuje i placená služba, o té ale nepíšu.)