Hledání osoby

Prosím pomohl by mi někdo při hledání pana Tomáše,který se narodil 3.11.1980 v po­rodnici v Českých Budějovicích,ale vyrůstal v kojeneckém ústavu v Počátkách?měl jít údajně někdy kolem roku 1984 do adoptivní péče.Nechci použít služeb pošty pro tebe je to velmi diskrétní záležitost.Děkuji za sebemenší upozornění,kde by bylo možno se ho dopátrat,mám pro něho velmi důležité sdělení děkuji.P

Odpovědi
-

v tom kojeneckem ustavu Vam asi nic nesdeli.?
neslo by nejak vyuzit policie? anebo nejak pres pravnika a dedictvi?