HiPe

Jak si vybít vztek? Jedna firma vám na zakázku vyrobí repliku místnosti, kterou můžete rozflákat. Jak se jmenuje?

Dobrý den, nevíte náhodou někdo něco bližšího k věci (název firmy), kterou se pokusím popsat:
Jedna firma vám na zakázku vytvoří repliku nějaké místnosti (kanceláře apod.) a vy ji můžete libovolně rozbít, rozflákat a zničit a vybít si tak svůj vztek, jeden pán o tom dokonce mluvil v pořadu Uvolněte se prosím.
Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
marci1

Začni boxovat, zkusila jsem to (do boxového pytle) a je to super. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Zavolej si třeba do Moskvy na nádraží
nebo podle tel seznamu volej neznámým
lidem, je to celkem odreagování.

Pomohla jsem Ti 😁

  1. Každá firma by si projekt od Tebe pěkně vyúčtovala.
  2. Kde vezmeš to zařízení ke zničení?

anonym

Zvu tě! Potřebuji vykopat základy pod zahradní domek v kamenitém podloží!

terry

To netuším.
Myslím, že vztek se někdy může tímto způsobem i navýšit.
Možná je lepší se jít projít někam, kde není co rozbít.
Prostě vychladnout.

gecco

Začni s kickboxem – a nediv se, že budeš bit/a…
Aspoň zezačátku – vztek není dobrým stavem pro odreagování se…
😉