giulieta

Hledam zkusenneho vestce

Ahoj,
chtela bych se zeptat, zda mate nekdo dobry kontakt na vestce. Zajimalo by me vesteni z koule, vyklad karet. Stalo se rodinna tragedie a policie patra, proto bych chtela zkusit navstivit zkuseneho kartare, ktery by dokazal pomoci. Muze byt z cele CR, nebo i nemecka. Dekuji za prispevky
Doplňuji:
Chtela jsem se zeptat, zda ma nekdo nejake dobre zkusenosti. Nabidka se siroka, ale bohuzel ne kazdy to dlea, protoze ma ten Dar.
Myslim si, zda sem mohu polozit tuto otazku by mel Administrator. No doufam, ze se tady najde jeste dobre myslici clovek a ne kazdy je jak pani negativni. Ted je mi jeste hur.
Prosim, kdyby nekdo znal skutecne vestce, ktery ma pravdu a dokaze to, tak mi pisnete na e-Mail, at tady tu pani, ktera se nudi u pocitace nerozcilujem.

Nejlepší odpověď
bolak

když ocko nechce pomoct, zkusil bych Jolandu > http://www.you­tube.com/watch?v=A3Im­jtC5_oY

Další odpovědi
HonzikPernik

Věštím z ruky do minuty za vyprání ponožek.

arygnoc

chápem vašu snahu i o alternatívnu cestu.
Napriek tomu som skeptik, nepredpokladajte, že táto metóda vám pomôže daný problém vyriešiť.
skutočne by som som skôr veril svetským silám (i keď polícia čr teda objasnenosť prípadov nemá bohvieakú, ale čo keď predsa), šanca je rozhodne väčšia ako sa zveriť falošným nádejám.

zdravý rozum by vás mal pred takýmito krokmi varovať, zbytočne vyhodíte peniaze, možno i dosť veľké (hyeny sú i medzi ľuďmi obdarenými tzv. „duchovným zrakom“ – veľmi dobre vidia vašu situáciu [ale nie tretím zrakom, je to otázka psychológie] a využijú ju).
snažte sa nepodľahnúť emóciám a rozmýšľajte a konajte nie v afekte, v pohnutí mysle.

anonym

Věštectvím se zabývám desetiletí. Zhruba v mých osmi letech jsem dokázal předpovědět spadnutí střechy nemocnice, a potom spadnutí letadla. Tím jsem se dostával blíž k problematice a zjistil jsem že mám určité parapsychologické schopnosti jako třeba léčit, věštit. Ale vězte, že někdy pro mne je těžké říct pravdu o osobě která něco chtěla vědět. Už proto, že jí její povaha nedovolovala přizpůsobit se budoucím změnám a mou věštbu vlastně nebrala v potaz. Jako by šlo o hru, o pouhé popovídání si. Viděl jsem předem tragické konce lidí, rozkoly. Protože vím, že málokdo byl ochoten změnit natolik svůj postoj k životu, k cizím lidem jako k blízkým, přikročil jsem k výběru osob kterým věštit budu. Jsou to víceméně lidé s rodinným zázemím, s jakouž takouž výchovou a s dobrým koncem. Tzn. že budou mít rodinu, hodně dětí, sem tam snaha mít peníze na vzdělání, je tam většinou zdraví. Nepříjemné věci stejně tajím, očekávání rakoviny, smrt maminky, dítěte atd. Rozhodně neváhejte a vezměte svůj osud do vlastních rukou. Jsme sice výtvor vesmíru, ale na začátek vstupu do taje věštectví, co se potřebujete teď nutně o sobě dozvědět, chápete, vám napovím. Je to tohle; Zkus si najít v sobě, ve svém čase, ve svém životě, ve svém místě něco, co bys mohla někomu dát. Zkus najít kus sebe, nebo jen něco z tebe, nějakou část, která by to byla. Možná bys dala někomu jinému myšlenku, možná kus života. Rozhodnutí je na tobě. Najdi si ve svém životě svoje bohatství a rozhodni se, zdali se chceš s tímto bohatstvím s někým rozdělit. Může to být i určitá osoba. Může to být někdo, koho miluješ. To je tvoje rozhodnutí. A pak, když to víš, budeš se muset rozhodnout, zdali to budeš realizovat nějakou hmatatelnou formou. V tomto už nesmím radit, pomůže ti tvůj nápad. Jen život s někým, kdo ti dává sílu, lásku, miluje tě, stojí za tebou, kdo za tebe zaplatí všechny dluhy, to je ten fajn život kterýs přeci chtěla. To je ten skutečný odraz tvé duše, to, co nabízíš, to, co chceš dát. To, čím chceš být. A tím je šťastná mamka. Nebo ne?

Hamon

Věštci jsou jen tak zkušení, aby dokázali své oběti (kterou se chceš stát i ty) udržovali v naději a mohli z nich tahat peníze.
Žádné takové schopnosti nebyly nikdy prokázány, naopak bylo mockrát prokázáno, že jde o podvod. Možná se ti tady dostalo nepříjemné odpovědi, ale buď ráda, od věštce se ti dostane jen nepříjemné zkušenosti.

Sarrow

Na místě je hledat radši psychologa neš věštce, jedinou „věštkyni“ co ti doporučím je Karla Mráčková :D
Doplňuji:
*než (sakra to moc ošklivej překlep :D )

anonym

Děkuji za oznámení. Pokračuj v hledání na stránkách, které takové služby nabízejí Tady nejsi ani na reklamcích stránkách, ani na chatu..
Doplňuji:
guilieto, že máš lapálie, to je skutečně smutné, ale pleteš se, já se u počítače nenudím, naopak se bavím. Dnes mám super relaxačku a tady jsem si opravdu užila. Jméno dobrého věštce jsem ti poslala přes IP, vyhledej si ho na netu. Svého času působil na Slovensku, v Praze i v Budapešti­.Jezdil i do Rakouska.

Nesnažila jste se ani podívat na internet, co?

jasnovidec THOMAS / Diskuzní fórum – Věštírna.com
Stránka věnovaná věštění a horoskopům. Online horoskopy, kouzla a numerologické výklady budoucnosti ihned a zdarma, zasílání denních věšteb. vestirna.com/fo­rum/jasnovidec-thomas-id83702.php

Je úžasné nechat si poradit a ještě remcat.

Děda Louda

Podej si inzerát.

bolak

giulieta: asi jsi ji něčím naštvala, ocko se totiž právě věštěním živí, takže tvá virgule se zakymácela správně, když tě zahnala až na odpovědi

gagaga

Tady " zkusenou " vestkyni rozhodne nenajdete … !
nechala bych radeji vse na policii…

  • iv-

bolak

ne ne, ty ji křivdíš!

ocko ukaž že se v tobě pletou, blejskni se najdi lumpika

anonym

Bolaku, jediný problém je v tom, že nemám zapotřebí se blýskat. Na karty se nechodí přes Odpovědi.cz, to má kapku jiná pravidla.

gagaga

ocko… vy …a blyskat ??
a cim prosim vas ?
:o

gagaga

ale v te ukazce jsem ji hned poznala ! :p

arygnoc

jejda, ja som si až teraz všimol ten odkaz na video.

jjj, TO jE ONO!!!

len škoda, že som to musel pre záchvat smiechu v 36 sekunde vypnúť.

ale – skutočne reprezentačná ukážka.

po vzhliadnutom ale musím súhlasiť s ocko:
„to má kapku jiná pravidla“.

gagaga

ale proc pouziva ten pseudonym ? ;(
ja si ji prehrala celou :p
a to by mela ocenit .. zvlast u me !
:)

anonym

Tys ještě neviděl skvělou Jolandu? Tak tomu jsem se zasmála už pěkně dávno. Celé to video je bezkonkurenční. Rozhodně si ho přehrej celé.

arygnoc

ocko, to nejde.
tentokrát som to vydržal cez dve minúty, ale utrpel som civilizačný šok.