barnajka

Hledám vhodný dárek pro miminko. Pomůžete mi?

Mimčo bude kluk a potřebovala bych vymyslet cca 12 drobnějších dárečků (drobnějších jak velikostí, tak cenou – cca do/kolem 200 Kč/ks).

Samozřejmě počítám s nějakou tou hračkou, kosmetikou, bačkůrkami, možná dudlíka…ale co dál? S kreativitou jsem fakt v koncích :( Zboží je sice všude spousta, ale já se v té záplavě ztrácím a neumím vybrat :( Uvítám jakýkoliv váš tip, nejlíp podložený vlastní zkušeností: tj. konkrétní výrobek, který sami máte/měli jste a spokojenost = 100%.

A ještě jeden požadavek mám: hledám spíš netradičnější dárečky, tj. něco, co se mladým rodičům nesejde hned ve 20 exemplářích :) Zásobu takové té běžné kosmetiky už mají slíbenou od jiných lidí, stejně tak o oblečení nebude mít prcek nouzi. Takže já hledám spíš nějaký originálnější kousky, třeba i nějakou recesi..ale ne vyloženě kýč nebo ptákovinu, na kterou bude bez využití sedat prach. Spíš teda něco praktičtějšího, můžu-li poprosit. :)
Nenapadá vás něco? Nemáte vy maminky třeba nějakou ‚tajnou‘ vychytávku, která vám v péči o mrňouska hodně pomohla? Fakticky budu obrovsky vděčná a mileráda zítra odměním palcem. Díky ;)

Odpovědi
Drap

Fotoalbum, keramická pokladnička,

pusinka50

Dětský malovaný talířek, malovaný umělohmotný hrneček (ten nerozbije), dětské příbory a prostírání na stůl, plovací hračky do vaničky

venkovan

Fajfku, dýmku, lulku a podobně. Co se v mládí naučí …

Žanny264

Ahoj, já jsem kupovala pro synovce bryndáček a body s takovým vtipným potiskem. Přijde mi to jako originální dárek a moc se mi to líbilo, navíc si nemyslím, že to dostane i od někoho jiného. A musím říct, že v tom ten náš drobeček vypadá úžasně :)

marzil

já jsem dostala k narození miminka pěkný dort z plenek, ve kterém byly ale ještě i jiné věci než láhev, dudlík, hřejivý plyšák …, Vše z dortu jsme použili a proto už ani nic jiného neřeším, když chci darovat k narození miminka něco praktické a pěkné. Já to kupuji na eshopu darek.cz, když si tam zadáš dort z plenek, najdeš tam několik typů pro chlapce a pro dívky v různých provedeních. Tak snad jsem ti poradila :)

karfigol

Doporučil bych pěkné kojenecké overaly z http://tinky.cz/det­ske-obleceni/body-overaly-dupacky Nedávno jsme tam pár nakupovali a mají moc hezké kousky.

kore7

Tady https://www.mamo-tato.net/cate­gory/zavinovac­ky/124 mají třebas moc krásné a jistě pohodlné zavinovačky pro miminka 🙂

StandaSan

Já pro manželku připravil takový dárkový pytlík s oříšky a sušeným ovocem – přesně to, co má ráda. Malému jsem přinesl hračku, kterou jsme teda vybírali spolu.. pěkné věci mají třeba tady – https://hracky­zadobrekacky.cz/hrac­ky-pro-nejmensi :)

Margarett

Ahoj, já jsem teď kupovala synovci bryndáček a pyžamko na www.cool-baby.cz. Oni mají takové ty věci s vtipnými potisky, přišlo mi to jako super nápad. Vžycky se směju, když ho v tom vidím :D

anonym

Moji kluci dostali uz do porodnice oba male kopacky … a hrali oba do 17 let hokej !
🙂
Ja prave kupuji vzdy darek " primo pro mimi ) – hadry at si koupi rodice .. a vzdy koupim uz neco na pozdeji .. na co si musi pockat. A vetsinou je to neco se sportem … dresy , mice , hokejky .. nebo ruzne druhy micu ..
ale my sportujem , tak jsme trochu " sahly ". 🙂 -iv-