Odpověď 1

Jak se jmenuje sci-fi seriál, v jehož pilotním díle se do mysli všech lidí promítne jejich budoucnost?

Hledám seriál, který běžel v televizi asi před 7 lety.
V pilotním dílu se do mysli všech lidí promítne budoucnost jejich životů.
Jeden okamžik ze dne za rok od události.
Jeden detektiv se na tuto událost zaměří, zjistí že byla vyvolána úmyslně a snaží se dopadnout pachatele.
Někteří jedinci viděli jen tmu, protože v dané budoucnosti již nežili.
Neznáte někdo název?

Nejlepší odpověď
Petr44

Myslím, že jde o seriál, který byl u nás vysílán pod názvem „Záblesk budoucnosti“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.