Walkers guy

Jak se jmenuje sci-fi seriál, v němž ztroskotá vesmírná loď a přeživší mladí lidé se vyznačovali zářícím tetováním?

Dobrý den hledám sci-fi seriál, který byl a nejspíše nevysílán na programu fanda. V seriálu šlo o nějaké ztroskotání vesmírné lodi atd. + Přeživší byli mladí lidé (cca 18–19), vyznačovali se tetováním, které v určité chvíli zářilo. Děkuji za pomoc

Odpovědi
Kepler

Nemůžeš se soustřeďovat na seriály vysílané na jakékoliv TV. Jsou to většinou kraviny. Ale na to téma by mohlo být „Láska hvězdám“