Patrik3105

Hledám program na úpravu videa zdarma

Ahoj, zase potřebuji poradit. Prosím nevíte někdo o nějakém dobrém programu ve kterém, lze upravovat videa? Např.,. Stříhat,přidávat hudba,přidávat text a po upravení se dá video uložit a pustit v libovolném přehrávači( VLC, Media plyer atd) prosím v češtině a zdarma děkuji

Nejlepší odpověď
Wortygen

Pokud máš win 7 , tak máš už v PC či notebooku movie maker.
Případně zkus programy Sony Vegas , Camtasia Studio ..

Další odpovědi
Tibca1

Sony Vegas 9
Tu máš link: http://www.uloz­.to/xA4kRsd/so­ny-vegas-9-0a-crack-cj-rar

Patrik3105

Mám Windows 8 děkuji za odpovědi a však zkusil jsem corel videostudio 12 a vyhovuje mi až na to že bych byl ještě spokojenější kdyby v tom byla čeština pokud víte jak češtinu nainstalovat do corel videostudio 12 tak případně poradte děkuji