SIMCA

HLEDÁM PROGRAM

EXZISTUJE VŮBEC NĚJAKÝ PROGRAM NA OPRAVU FILMU?/SEKÁ S MI FILM/MŮŽETE MI PORADIT NĚJAKÝ PŘÍPADNÝ PROGRAM DÍKY SIMČA

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A proč si zrovna myslíš, že by to opravil program na opravu filmu? Já bych řekl, že to bude přehrávačem co nestíhá, popř. málo paměti nebo i spuštěný net a načítání nějaké záplaty nebo tak.
Zkus to přehrát (tedy pokud to je z cd nebo dvd) bez zapnutého netu. Pokud to je film z netu, tak to může sekat připojení.
Ale že by to bylo filmem, asi těžko.

Další odpovědi
Gorouš

Za a: jestli je to DVD, tak zkuste ho protřít něčím bavlněným a vložit zpátky do mechaniky.
Za b: jestli se díváte na film na netu, tak ho nechte naběhnout.
Za c: nepište z caps lockem, je to hrozný :)