DoctorWho

Hledám písničku.

Zdravím ,hledám skladbu ,né určitou!
Potřeboval bych aby byla smutná a pomalu se rozvíjela v „šťastnou“ ,nebo klidně jen nějaká smutná a mělo by se v ní zpívat o seznámení ,lásce a ještě ,ale to nemusí! o nějaké partě kamarádů.
Děkuju.
Doplňuji:
Chtěl bych udělat sestřih jednoho seriálu.
Jen tak doplňuji ,že ten seriál je o klukovi ,který žije na speciální koleji (ne pro postižený nebo ták) ,hodili ho tam protože měl kočku a nechtěl se jí zbavit. Ta kolej se jmenuje Sakurasou a je tam úžasná parta lidí a jednoho dne má vyzvednout holku z Anglie ,která půjde na Sakurasou. Ale zjistí se ,že ona se o sebe ani neumí postarat ,ale hrozně krásně maluje. Pak to začíná být o lásce o životních zklamání a pak chtějí Sakurasou zničit kvůli místu a oni se za Sakurasou postaví.

Odpovědi
Lorrien

Amel Bent– Ma Chance
http://www.you­tube.com/watch?v=An­rc4jE8JVE
Sice to není o lásce a kamarádství, ale je to jediná píseň, co je nejdřív smutná a pak veselá, co mě napadá. Je o tom, jak hledá štěstí, což vlastně může být ekvivalentní k přátelství.
Zpívá tam třeba: Il n'y pas de place pour moi, ici tout est sombre. = Není tu pro mě místo, vše je tu ponuré.
Nějak mi to k Tvému popisu sedí, snad jsem pomohla :)