sima01

Hledám pejska???

Ahojky potřebovala bych vědět kde seženu pejska nebo fenku štěněta rotvajléra od někoho kdo daruje ??? prosím písejte děkujiiii sima01

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahoj, rotvíka bych doporučovala tomu, kdo má hodně času a bude se jim věnovat. Potřebují vedení. Myslím, že v útulcích mají krásné pejsky. Já mám z útulku 2 a vděčnější pejsky bych dlouho hledala. Mají tam většinou velký výběr a jsou si toho vědomi, že jste si je odtud vzali.

Další odpovědi
LuciJe

Rotvajler je poměrně populární plemeno, u kterého není problém štěňátka prodat, dárce tedy budete shánět obtížně.

Pokud byste si pejska chtěla koupit, doporučuji podívat se v Annonci, štěňata bez PP se dají pořídit kolem 3500 Kč

anetadela1

Taky bych se obrátila na Annonci – máme odtud taky fenku (bígla) anebo hodně nabízejí na Bazar.cz zdarma…

Boreç

ja bych rekl ze v utulku ne?

motejlinka

Rotvajlera zdarma těžko seženete. Leda by se ho chtěl někdo zbavit, prorože pejsek je třeba moc agresivní a problematický. Takový pes by mohl být nebezpečný vám i vašim dětem. Rotvajler by majitele střídat rozhodně neměl. Nejlepší inzeráty o prodeji štěnat obsahují časopisy o psech např. Svět psů, Pes přítel člověka. Tam inzerují zodpovědní chovatelé. Přeji štěstí a radost s pejska.

avrilka

mysme dostali zdarmazlate horetrivra a nebyl od znamych tak sedivej do inzeratu