linejGooglit

Pomůžete najít online nástroj ala Mind mapy?

Chtěl bych pro svou webovou stránku (běžící na WordPressu) nastavit jakousi Mind mapu, kdy prezentační vrstva bude jednoduše zobrazena jako otázka s možnostmi odpovědí. Uživatel vybere a tím se dostane na další větev mapy. Na konci se mu zobrazí výsledek té větve, kterou se proklikal.
Nechci ho zatěžovat celým stromem mind mapy, možná pouze nastínit, jakým alternativám byl blízko.

Zná někdo nástroj, jehož kód bych mohl následně vložit na stránku popř. plugin ve WP, aby se mi rozhodovací strom zobrazoval tímto stylem?

Hledám online nástroj ala Mind mapy

Odpovědi
anonym

To by nakonec mohl být i velmi zajímavý způsob zobrazení zdejších otázek a odpvědí (odpovědi by se formou mind mapy mnohem snáze upresňovaly) ale to jsem odbočil… ano ten nástroj existuje, je jich dokonce celá řada, ale osobně bych doporučil spíš vzít obecně ten nejvyspělejší editor mind map co momentálně existuje (tzn. FREEPLANE https://www.fre­eplane.org/wi­ki/index.php/Ho­me, aka FREEMIND https://source­forge.net/pro­jects/freemin­d/ ) a využil bych toho, že tyto editory dokáží exportovat jakoukoliv myšlenkovou mapu do podoby samorozbalovatelné webové mapy založené na html, css a javascriptu … webový export z těchto editorů můžete do určité míry stylizovat, upravovat a nastavit nějaké počáteční podmínky zobrazení. Velkou výhodou proti různým webovým myšlenkovým mapám je cena, nebude vás to stát nic, tím méně nějaké pravidelné měsíční poplatky. Nebude se vám do myšlenkové mapy vtírat žádná nechtěná reklama provozovatele a tak podobně. Vzniklý export snadno umístíte jako custom html/css/js kód do wordpressu stejně jako do jakéhokoliv jiného rs, ani nebude nutné instalovat plugin.

Pro úplnost dodávám několik dalších možností skrze službu „alternativeto“, která vždy eviduje většinu webových alternativ freemind, které stojí za pozornost https://alter­nativeto.net/sof­tware/freemin­d/?license=open­source&platfor­m=online případně pak včetně komerčních/pla­cených zde https://alter­nativeto.net/sof­tware/freemin­d/?platform=on­line