Avatar uživatele
rabochJopa

Hledám někoho z Prahy, kdo by mohl jít do filmové společnosti.

Dobrý den. Hledám někoho z Prahy, kdo by mohl zajít do filmové společnosti Krátký film Praha a požádat je o kopii československého kresleného filmu Perníkový dědek (1977). Tato karikatura není veřejně dostupná. Jsem nadšenec a sběratel vzácných filmů/karikatur.
Tato karikatura má pro mě velkou hodnotu. Vím, že je uložen v archivu televizní společnosti, ale nemohu se tam podívat, protože žiji v jiné zemi.
Kontakty:
flipy.prod@bk.ru
Discord – flipy_#8888

Zajímavá 0 před 655 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Obrať se na jakéhokoli advokáta v obci Hlavní město Praha, který ovládá ruský jazyk (seznam je ve zdroji).

Protože, pokud sám píšeš, že „filmová společnost řekla, že si k nim máme přijít pro povolení osobně.“, Ty na vydání kopie filmu nemáš právní nárok, tedy, budeš muset dát zadost podmínkám, které si příslušná společnost stanovuje, a bylo by poněkud hanebné očekávat, že Ti to tady někdo bude zařizovat zadarmo.

Advokáti od toho jsou, chtějí taky z něčeho žít, on bude potřebovat Tvou plnou moc s ověřeným a superlegalisovaným podpisem, a pak za Tebe bude jednat. Ale on už Ti to všecko vysvětlí a je také typově větší pravděpodobnost, že se se společností domluví, než u Tebe.

Zdroj: https://vyhle­davac.cak.cz/Ho­me/SearchResult

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rrihamirek1

myslite, ze neverejnou karikaturu, jak sam rikate, daji nekomu, kdo si prijde, napriklad na harddisk? To rovnou muzete napsat mail do filmove spolecnosti vy, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Ať tak či onak, stejně nebude stačit do společnosti pouze zajít a požádat je.
Pravděpodobně budou zjišťovat, kdo a proč vůbec něco chce a nejspíš i písemně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
rabochJopa

Filmová společnost řekla, že si k nim máme přijít pro povolení osobně. Momentálně mě a mé kolegy ignorují.

Nový příspěvek