w1

hledám nějakou motocrosovou tratˇ ktera je v tuto roční dobu otevřena ,poradte dekuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Kde? Předně bych se ptal na stránkách pro offroady apod.
A do přírody v tomto a i v jiném počasí ne – pokud nebudu jezdit pouze po svém pozemku. někteří turisti a myslivci jsou už celkem naštvaní a umí velmi dobře crosaře z motorky sundat a ještě mu rozbít úsměv. A než se potlučený dostane někam k policii, dotýčný má již tucet svědků, že byl zcela jinde.

Zdroj: život

Další odpovědi
Rocker

Zkus kteroukoliv silnici 2.nebo 3.třídy,to bude větší adrenalin než trať v přírodě:-)