SINGO

Hledám název služby… (více uvnitř)

Hledám jedno slovo, to slovo označuje jednu službu. Zkusím ji trochu popsat a snad mě pochopíte.

Existují na to i stránky (i český) ale asi více je to použivaný v cizině. Je to služba nejspíš pro podnikatele. Neplatí se penezma ale funguje to tak že tam podnikatel nabídne třeba že někomu něco vyrobí, dejme tomu vizitky a on mu za to opraví auto… nevím jak líp bych to popsal.

Nevíte někdo jak se tomu říká? nemůžu si na to vzpomenout je to myslím anglické slovo.
Doplňuji:
NE, protislužba to není. Barter – už jsem to našel.

Odpovědi
emamamisu

barter, barterová spolupráce

nonnel

Anglicky to neznám, ale česky je to proti služba.
Doplňuji:
Protislužba. Pardon.

pl4toon

Protislužba?