Sini-Minis

Hledám název sci-fi filmu. Je zde nějaký nadšenec přes sci-fi nebo znalec žánru?

Už pár let se mi nedaří najít název sci-fi filmu, kde figurují mimozemšťani. Nejdná se ale o žádnou šílenou invazi, žádné střílení, napadení planety apod. Nic takového. Byli jsme na tom v kině už před „řadou let“ a ikdyž jsem prohledávala už několikrát ČSFD podle několika možných kritérií, tak je to stále marné. Chtěli jsme si film stáhnout a znovu se na něj podívat, ale bez názvu to jaksi nejde :(. Obsahem filmu bylo mimo jiné to, že matka dvou dětí se trápila zdravotním stavem jedním z nich (to tam totiž figurovalo, ale nebylo to primární), v domě se jim děly zvláštní netradiční věci(je to velmi stručně nastíněno, protože je to už fakt cca 10 let), kontaktovala nějakého odborníka (už nevím, jestli léčitel nebo nějaký kineziolog nebo tak něco), každopádně zapojila i odborníky na problematiku paranormal jevů. Nakonec se ukázalo, že jde o mimozemskou aktivitu, kdy mimozemšťani nakonec unesli jedno z dětí. Předtím jej stále zkoumali a prováděli na něm jakési své pokusy (jakoby na úrovni v jiné dimenzi, kdy nejsou běžně vidět) a tím pádem se vyjasnilo, proč mělo zdravotní problémy, tuším alergik atd.). Nevíte náhodou někdo, o jaký film se jedná? Děkuji moc za případné odpovědi.

Odpovědi
dr.luha

Hostitel, Vesmír mezi námi, Super 8.
Jenom tipy z archivu. Ověřit obsah musíš sama.

Sini-Minis

Díky za snahu, ale všechny tři filmy jsou absolutně o jiném tématu. Vesmír mezi námi je navíc celkem nový film (2017). Třeba se najde opravdový znalec, který poradí… předem díky.