MadQuaker

Hledám název filmu, který kdysi dával na Nova Cinema. Jde o japonský (nebo čínksý nevím) film.

Bohužel si příběh pamatuji jen matně, šlo o kluka co jako malý dostal knížku jak se stát neinjou či něčím takovým, ale nedaří se mu, až jako dospělý knihu pochopí. Je to takový trochu šílený film, nic vážného ale trochu jesm k němu přilnul, ale zapoměl jsem název. Kdyby někdo věděl jak se jmenuje díky. BTW: Na Nova cinema to bylo jako speciál japonských filmů.

Nejlepší odpověď
bolak

Jestli se ti nepoštěstí tak se zkus zeptat na čsfd v sekci HLEDÁM FILM, tam maj nakoukáno a řeknou ti to hned.

http://www.csfd­.cz/diskuze/40-hledam-film/