PESS

HLEDÁM NÁZEV FILMU JDE O WESTERN NEBO INDIÁNKU KTERÝ JSEM VIDĚL PŘED HODNĚ LETY

nevím název filmu ,jde o western nebo indiánku, děj indiani chytnou kluka a potřou ho v řece rudým bahnem ten kluk potom vypadá rudě jako ty indiáni pak vyrustá u nich …dále si nepamatuji film jsem viděl asi před 15 ti lety nevíte název.

Odpovědi
led

Mohol by to byť „Little Big Man“ (Malý Veľký muž) s Dustin Hoffmanom. Spomienky bieleho stopára vychovaného Čejenmi na porážku Custerovej 7.kavalérie. Bol síce nakrútený už v 1970 ale k nám došiel omnoho neskôr.
http://www.csfd­.cz/film/7197-maly-velky-muz/
Ináč filmov o bielych ďeťoch osvojených indiánmi bolo viac.