Vénëa

Poznáte název níže uvedené country balady podle popisu?

Třeba mi tady někdo pomůže! Přítel písničku slyšel dvakrát v rádiu, ale nepochytil název a z textu mu toho taky moc neutkvělo..... zpívalo se v ní o muži, který odjel z domova (asi do Calgary?), dostával dopisy z domova, smutné zprávy- zemřel otec, zemřela matka…více si bohužel nepamatuje. Celá píseň byla celkově velmi smutná, zpívána hlubokým mužským hlasem. Zkouším už všechny možnosti, tak třeba budu mít štěstí tady 😁

Odpovědi
FolgoreCZ

To by mělo být Kilkelly od Asonance (případně Kilkelly Ireland od jakéhokoli Irského interpreta, pokud jsi to slyšel v angličitně). Obsah odpovídá a to že ti utkvělo v paměti nějaké slovo podobné Calgary vypadá jako docela dobrý ukazatel. 😉

quentos

… a jazyk si nepamatuje?