PANÁD

Hledám např. na GOOGLE informaci. Jak ale poznám, že není stará např. 2 roky?

Hledám například počet lidí v dané zemi. Pouze někdy je tam uveden datum.

Odpovědi
Emefej

To je záležitost autora dané informace. Pokud to tam neuvede, tak to tam nebude. Google může pouze zjistit, kdy byl daný soubor naposled aktualizován, ale nemůže nijak zjistit, jak staré podklady autor při tvorbě dokumentu použil.

Hamon

Pokrocile vyhledavani Google (nebo parametr v adrese) umoznuje nastavit datum posledni aktualizace.

arygnoc

pravé myšítko – klik do stránky
zobrazit informace o stránce

je tam dátum poslednej aktualizácie.
ale to neznamená, že informácia na nej nie je stará.