Prostě Zami

Je mi 14 let a hledám menší víkendovou brigádu ve městě Trutnov, minimálně za 50 kč na hodinu. Poradíte?

Hledám menší víkendovou brigádu ve městě trutnov, minimálně 50kč na hodinu. Je mi 14. Nemáte nějakou prácičku? :)

Nejlepší odpověď
ivzez

Nikdo tě nesmí zaměstnat, dokud ti nebude 15 let
a dokud neukončíš povinnou školní docházku.

Zkus sběr, nebo se poptej v okolí, jestli někdo
nepotřebuje s něčím pomoci.

Další odpovědi
orestez

Proč brigádu za 50 korun a čekat jestli zaplanezaplatí? Vezmi káru, běž s ní podél silnic, nasbírej jablka. Třeba poblíž Tišnova jsou stromy prohnuté pod tíhou jablek. Vlož jablka do plastových sudů, nech kvasit. Někdo to odveze na pálenici a bude kšeft s kalvádosem. Moštárnu nebrat. To jsou zloději. Nebo postupně nakupuj nějakou techniku, třeba dj lights, oprav, vyměň plošňáky a prodej. Dálkové mikráky, nebo najdi si nějakou svou cestu. Pevně věřím, že se ti jednou něco bude dařit a v té své oblasti budeš skvělý a uživíš se.
To jsou takové fejsbůkové otázky. Chci peníze na mobil. Kde je mobil? Vypadl mi z kapsy.
Dnes je více než většinou lidí podnikatelů. A podavače kávy za 50 korun by se jim hodilo. Chtělo by to pár brigád vyzkoušet. Lesy cz, brigáda sázení nových stromků do lesních školek?
Přesný dotaz pro Google zadej „nabízím brigádu“ „nenáročná práce“ a pod.

Děti nesmí pracovat. Dobrá. Ale co s nimi, když už tíhnou k práci a potřebují peníze? Je to špatné? A mnoha lidem se nelíbí nechuť k mladým k práci, brigádě, kteří dostávají měsíční dotace, aniž by hnuli prstem.

Weby nabízející dočasné práce nejsou tento web. Spíš bych doporučil vyhledat pomocí klíčových slov. Práce víkend, brigáda léto atd.

wiseman

Ve čtrnácti to máš pakárnu, tu zodpovědnost si nikdo na triko nevezme. Počkej do patnácti a vezmou tě do mekáče nebo do kfc. No a 50Kč za hodinu je dost málo, v dnešní době minimálně 100 Kč na hodinu.