David Lodnan

Nezná někdo film, který hledám?

Ahoj, hledám jméno filmu. Zkusím nějak shrnout co si o tom filmu pamatuji. Mám pocit že se to odehrávala v Anglii nebo Skotsku podle přízvuku. Nicméně byla tam nějaká hospoda kde se scházeli nájemní zabijáci, hlavního hrdiny se ujal barman který to tam vedl a od mala ho učil jak zabíjet a zametat za sebou stopy. Pak mu myslím zabijou sestru a on si všimne že to byl někdo z té party zabijáků v hospodě a začne po nich jít. Ještě si pamatuji že každý v tom baru byl něčím specifický jeden používal jedy, pak tam byl nějaký obr atd. Pokud by někdo věděl bylo by super děkuji :)

Nejlepší odpověď
iceT

Asi jsem ho viděla. Ten s těmi jedy byl Asiat, nosil dlouhý bílý kabát a jedy měl v kapsičkách toho kabátu, zemřel asi při přestřelce? V jedné ulici vybouchla spousta aut?
Zkusím si vzpomenout nebo to najít, ale bude mi to trvat.

Možná je to film Zabít Gunthera, ale absolutně si nejsem jista, ovšem Asiat s jedy a další experti ve filmu jsou.

Další odpovědi
Edison

Nevíme jestli hledáš jméno filmu. Nevíme, jestli vůbec něco hledáš. Vlastně o tobě nevíme vůbec nic. Spíš bys možá měl hledat jak se píšou věty tázací tak, aby dávaly smysl.

Edison

O chloupek lepší, Davide.

Mc Merkurion

… mohl by bejt pěknej …