Temari

Jak se jmenuje český herec menších rolí, kolem 55 let, delší kudrnaté vlasy, kulaté brýle, dolíčky ve tváři?

Jak se jmenuje český herec menších rolí, kolem 55 let, delší kudrnaté prstýnkovité vlasy, kulaté brýle, dolíčky ve tváři?
Doplňuji:
P.S. právě že netuším, kde ten herec hrál. Je mi jasné, že je to chabý popis, ale víc toho o něm nevím. Není to otázka života a smrti, ale už několik dní mi to hlodá v hlavě a napadlo mě, že by se někdo mohl chytit. Mám ho jen v hlavě před očima a nic víc.

Nejlepší odpověď
mojitek

napadá mě jen tenhle-je to on?
http://www.csfd­.cz/tvurce/1060-jan-jiran/

Další odpovědi
iceT

Kdybys třeba zmínila v čem byl herec viděn,tak by se lépe hledalo…

Funna

podle vlasů a věku mne napadá jen David Prachař…ale brýle a dolíčky?…hmmm­..nevím…pokud ani nevíš, kde hrál, to se pak těžko určuje…

Temari

mojitek: heuréka! Veliceré díky, už můžu klidně spát 🙂

mojitek

není zač.Tenhle stav znám,taky jsem jednou nemohl usnout když jsem si nemohl vzpomenout na jedno jméno :D