matesss14

Hledám jednu písničku a nemůžu zjistit název, prosím o pomoc ☹

Dobrý den potřebuju pomoct, vím že to bude znít směšně 🙂 ale kdyz jsem byl na obědě tak jsem slyšel jednu písničku a nemůžu jí za boha najít. Proto prosím o pomoct pokud by se někdo chytil tak pište co vás napadlo nebo co by to mohlo být. Teďka napíšu co nejvís abych vám pomohl. Takže zpíval to muž, nebylo to nic rychlého a mělo to styl disca. Ten můž nezpíval niijak rychle a zasllechl jsme tam tento refrén: Everbody e e e to the disco to my live numa numa numa eye… a dál nic nevým. Prosím pomozte není to podle mě málo známá písnička. Pište nápady budu moc rád 🙂
Doplňuji:
děkuju ale vim na 100 procent že to zpíval anglicky a taky vím že O-zone to nebyli. Mě taky zmátlo to numa numa numa ale jinak děkuju za snahu, jinak pište další nápady 🙂

Odpovědi
M.

O-zone – Dragostea din tei

Beer4Real

nevím co to je ale znám jenom dva songy co mají základ té písničky Dragostea od O-zone, sice to nebude ono ale je to nejblíž k numa numa :D
http://www.you­tube.com/watch?v=gg8Gp_K­oU6Q
http://www.you­tube.com/watch?v=koV­HN6eO4Xg

panxnotdead

Zkus: Master blaster everywhere