Melasos

Hledám internetový stahovač/editor YouTube videí

Existuje nějaká stránka, ze které lze stáhnout video z YouTube např. jako SaveTube, nebo clipconverter, ale s více funkcemi, jako např. nastavit trvání videa od 00:00 do 01:00?

Odpovědi
arygnoc

pokiaľ u videa (a nie iba na yt) nie je tlačítko [stiahnuť] ([download]), je jeho stiahnutie nelegálne.
netvrdím, že to nejde, ale nie je to košér, keby chcel prevádzkovateľ „povoliť“ sťahovanie, tak tam to tlačítko je (ako napr, na zdieľanie videa).

editorov videí je na nete hafo, stačí zadať do vyhľadávača (napr gúglu) „videoeditor“.

;-Q