Danarny

Protože chci opustit místo prodavače, navrhnete zaměstnání pro člověka s maturitou, kde si mohu odpočinout od lidí?

Hledam inspiraci – jake zamestnani – poradte prosim

Po dvaceti letech prodavani mam lidi plne zuby, poradte prosim tipy zamestnani pro cloveka s maturitou, kde bych si mohla od lidi odpocinout. Napadl me skladnik, co dal? Diky za inspiraci

Odpovědi
Kepler

Poohlédni se na nabídkách práce ve tvém regionu. V současné době je jich docela dost. Nevím v jakém oboru máš maturitu (jen gympl?) a co umíš či neumíš, na co se cítíš, nebo necítíš. Takže jen všeobecná rada.

michalds

Pokud by ses na to cítila, tak bych ti poradil řidiče zásobovacích vozidel. Nemusí kamionu, stači menší dodávky. Tam je kontakt s lidma minimální. Jsi v kabině sama. Chápu, ne každý se na to cítí a je to spíše pro chlapy.
Můžeš zkusit doručovat zásilky, třeba Mediaservis, nicméně tam je zase nízké fin. ohodnocení.

Rokio

účetní – doporučuji nejvíce
úředník – archivář – lukrativní povolání pro tebe
uklízečka – poslední řešení
sekuriťák – pokud máš dobré fyzické zdraví a výborné psychické zdraví
domovník
pisatel do časopisu/novin
podnikatel
programátor

autacek

Nenapsala si co umíš a v čem máš praxi. Bez toho se jiné zaměstnání doporučuje dost těžce.