josefosmy

Hledám hru podobnou Worms Armageddon

Prosím poradte, hledám jednoduchou hru cca 6 let starou. Byla podobná hre Worms. Bylo to stejne tak ve 2D a hrdinove byli taky cervy, akorat to bylo akcni, hralo se porad a necekalo se na tah protihrace. Myslim ze byla i volne siritelna. Diky moc
Doplňuji:
Edit: Teď jsem našel podobnou hru. Jmenuje se Soldat. je podobna, akorat v moji byli cervy…jo a mam pocit ze to byla ceska hra.

Nejlepší odpověď
barnajka

Worms Realtime?

http://plnehry­.idnes.cz/wor­ms-realtime-cervici-stokrat-jinak-dw3-/Clanek.aspx?c=A010725­_020308_bw-plneHry-akcni_bw