lenisek01234

Hledám hru na pc prosím poradte :)

Je to hra Super Bubsy.Hrávala jsem jí jako malá je tam nějaký zajíc který á různé přkážky nevíte nějaký odkaz kde by jse dala ještě stáhnoout? Moc bych jí potřebovala jinak díky moc :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj lenisku,
mrkni do odkazu, jestli je to fakt ta hra, kterou hledáš http://www.ga­meswin.biz/ga­meen.php?id=724
…a když jo, tak pod obrázkem máš nápis ‚Download‘ – je blbě čitelný, ale je tam :)
…tak na ten nápis klikni a už bys měla stahovat

Doplňuji:
Tak malá oprava: prvně klik na Download a pak ještě na tu ikonku diskety, co se ti tam objeví.
…a teprve TEĎ by se mělo započít stahovati ;)