Kathie

Hledám film,který před nějakým časem vysílali na TV Nova.Problém ale je,že si nepamatuji jeho název,ale děj trochu ano.

Film byl romantického žánru.Pojednával o ženě,která se vyspala s kdejakým mužem a dost často je střídala.Jednou ale poznala bohatého muže s kterým pak čekala dítě,ale on si myslel,že ho čeká s jiným mužem(jehož jméno bylo Aaron).Muž,s kterým to dítě opravdu čekala,tak si myslel,že je s ním nejdřív jen kvůli penězům,tak tento muž na ní nastražil past a řekl,že se ho jeho rodině zřekli, a že nemá žádné peníze,A tak z bohatého muže se stal najednou chuďas.Nakonec to skončilo tak,že se ti dva udobřili a dále spolu žili.

Pokud byste někdo věděl,co je to za film,tak mi to prosím napište,budu moc ráda. :)

Odpovědi
xko

Ahoj nevíš jak je to cca dlouho a přiblížný čas? třeba by se to dalo najít zpětně :) mohk by to být zajímavý snímek
Doplňuji:
A nebo zkuste na FB jim napsat a nebo tady přes ten folmulář http://tv.nova­.cz/rubrika/na­pistenam