c8740

Pomůžete najít sci-fi film, zřejmě USA, vznik před r. 2000, v němž jednu z vedlejších postav zřejmě hrál Andy Garcia?

Hledám film. Je to scifi, zřejmě USA a vznikl asi před rokem 2000. Jednu z vedlejších postav myslím hraje Andy Garcia –

Hledám film. Je to scifi, zřejmě USA a vznikl asi před rokem 2000. Jednu z vedlejších postav myslím hraje Andy Garcia – politika a velitele mimozemšťanů. Ti se snaží ve svých spalovacích zařízeních otrávit vzduch na Zemi, aby na ní mohli sami žít. Mimozemšťané mají " kozí nohy ". Hlavního hrdinu doprovází černošský chlapec jako přítel, nakonec se z něj vyklube také mimozemšťan. Nějakou roli tam hrají i pozemní satelity, které jsou použity v exteriérech. Děkuji za radu. .

Odpovědi
Arne1

Podívej se na ČSFD a případně na IMDB, zadej Andy Garciu jako herce a koukej na filmy co vyskočí. Já s ním našel jen dva scifi, ale oba až po roce 2000. Mohl jsem se smozřejmě špatně dívat.

Palpatine

Andy Garcia je ale pokud vím muž. Tudíž by místo „hrála“ mělo být „hrál“.