adam marly

hledam film : Děj se odehrával v nake teple zemi napr afrika a pod., naky muz tam vlastnil velmi luksusni hotel?

Děj se odehrával v nake teple zemi napr afrika a pod . Naky muz tam vlastnil velmi luksusni hotel . ale naci teroristi zacali likvidovat v te zemi obcany.
A tento muz se snazil do tohoto hotelu dostat co nejvice lidi a sehnat vojenskou podporu ale nepamatuji si nazev . omlouvam se za hrubky

Nejlepší odpověď
setapouch

Fajn, tak ses pochlubil, ze hledas film. A co my s tim? Jaka je otazka?
Mimochodem, ten film by mohl byt http://www.csfd­.cz/film/182289-hotel-rwanda/