PartyKiller_

Hledám film

Už asi pět let hledám film. Je to něco jako Já, Robot, ale není to ono :D Začíná to tím jak se vyrábí ten robot a jsou tam vidět ty součástky a tak. Nějaký bohatý muž koupí robota svým dvoum dcerám, ta mladší ho má ráda a hraje na piano :D a ta starší ho ráda nemá pamatju si scénu kdy mu řekne at skočí z okna. Potom je tam děj o několik let později, ten robot se nechá operovat tak, aby vypadal jako člověk a setká se s tou mladší dcerou.. víc si toho nepamatuju ale je to starší film..kdyby někdo znal název tak mu budu hrozně vděčná! :D

Nejlepší odpověď
Fazzz

Je to film s Robinem Williamsem: Andrew – člen naší rodiny. Velmi krásný film :)