Katrous

Znáte film který je o chlápkovi, který je začarován a pak vidí z tlustých žen krásné a štíhlé modelky?

Zdravím, hledám film který je o chlápkovi kterého ve výtahu začaruje nějaký zaříkavač či co :D a ten chlápek vidí z tlustých žen krásné a štíhlé modelky. Nakonec se seznamí s nějakou obézní ženou která myslím racuje v nemocnici. Díky moc :D

Odpovědi

Těžce zamilován
http://www.csfd­.cz/film/2593-tezce-zamilovan/

Vacalvojil

Znám.. pěkný film :)
Doplňuji:
a není to o kráse: vidí ženy takové, jaké jsou(hnusné hodné- krásné, zlé krásné- hnusné ) ;)