Elixír

Hledám farmakologa, který bude vědět, které látky z Kostivalu lékařského, by mohli působit na hypotalamus?

Pracuji na reaktivátoru lidského organismu, a potřebuji vědět zda v kostivalu jsou látky, látka, působící v Hypotalamu a která/e to jsou. Alkaloidy nepočítám. Jestli můžete popsat jak působí, tak budu vděčný. Zkrátí mi to hodně času a hledání.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Obávám se, že na tomto webu neobdržíš kvalifikovanou odpověď. Čas zřejmě neušetříš, bude nutné studium odborné literatury.

Další odpovědi
arygnoc

veď si písal, že už ho máš, dokonca i otestovaný ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-neco-o-financnim-grantu ).

tak kde je ptroblém nechať si urobiť chemickú analýzu, ha?

;-Q

mosoj

Tak takový přípravek bych nechtěl. Ověřovací testy budeš také provádět ?