Vikičistič

Neznáte hudební server, kde si budu moci vybírat písničky a dávat si je na svůj playlist?

Odpovědi
kajklkajqiik

Tohle můžeš dělat v aplikaci Spotify, kde si do svého vytvořeného playlistu dáš již někým nahrané písničky :) neomezené přehrávaní máš na tabletech a počítačích. Na mobilech bohužel za celkem vysoký poplatek :/ snad to pomohlo :) nebo taky Soundcloud, kde podle mě není moc velký výběr. To je spíš na hubdu od ne tak moc známých interpretů. Třeba začínajících :)