Nefinka

Hledám dobrého právníka, který se zabývá trestním zákonem a to, pohlavní styk s nezletilou ,ale křivé obvinění…díky

Nejlepší odpověď
arygnoc

ktorákoľvek advokátska kancelária vám poradí, kam sa obrátiť.
obvinený má v prípade nedostatku financií právo po vznesení obvinenia (teda už v prípravnom konaní, napr. aj pri podaní prvej výpovede) aj na advokáta „ex offo“ (prideleného), ak mu hrozí trest odňatia slobody minimálne 5 rokov.

Další odpovědi
ponovotny

Nepíšete jak hodně dobrého. S pány Sokolem nebo Lžíčařem určitě nešlápnete vedle