ShyDoe

Hledám časopis Člověk a vesmír, Vesmír a idé (nějak tak), který vycházel do 90. let. Poradíte?

Ahoj,
hledám časopis, který se jmenoval nějak podobně jako Člověk a vesmír, nebo Vesmír a lidé a vycházel do devadesátých let. Nevíte náhodou o tomto časopise někdo něco, nebo nemáte ho doma ? Prosím, zeptali byste se svých rodičů a prarodičů ? Hledám ho proto, protože moje babička viděla nějaký divný tvory a pak je jeden chlap nakreslil právě do toho časopisu, že je viděl taky…
Díky, i za optání :)

Odpovědi
ten který je

Kontaktuj různé antikvariáty.Hle­dání nebude snadný.Víš kolik vyšlo čísel?
Tady alespon jeden výsledek.
http://antikvariat-andel.cz/kniha/ko­lektiv-autoru-clovek-a-vesmir-ilustrovana-historie-kosmickych-letu-1996-449831