(O_o)

Hledám pro muže šampón a mýdlo (2 v 1) s pumpičkou o objemu alespoň 1000 ml. V jakém běžném řetězci to mohu zakoupit?

Zdravim, jsem pragmatik a nechci porad dokola kupovat lahvicky. Znate nejaky zpusob, jak koupit giganticke baleni univerzalniho myciho prostredku ve snadno davkovatelne pumpicce? Mam mydlo Dove, ktere je supr, ale pouze mydlo, ne sampon. Koupim to v nejake bezne drogerii, nebo jen pres internet?

Odpovědi
iceT

Já toto řeším tak, že koupím víc menších balení a přesypu větší pumpičkové nádoby.

Třeba černý Palmolive se dá koupit větší s pumpičkou i bez. Ovšem nevím jestli je dva v jednom, v každé drogerce a někdy je i v akci.

https://www.le­karna.cz/palmo­live-sprchovy-gel-750ml-for-men-pure-arctic-pumpicka/

Dochy

Nějakou akci teď inzeroval Rossman s Hankelem. Dále jsou někde i na vesnicích stáčírny drogerie (do vlastních nádob). Jestli někde mají sprchový gel/šampon netuším, budeš muset hledat…
Pumpička na gel pak je docela k sehnání, našel jsem např. tuhle, která by podle popisu mohla mít závit na běžnou PET lahev (bez záruky)
https://gymbe­am.cz/davkova­ci-pumpa-gymbeam.html?gclid=­EAIaIQobChMImoK­NjNXp5QIVB813Ch079gY7­EAQYASABEgK6WvD_BwE#22­8105