neli13

Hledám 2 písničky, prosím o pomoc. Nabízím odměnu!!!

Ahoj, hledám 2 písničky a mám pocit, že neexistuje možnost, jak je najít. Jsem ochoten někomu poslat odměnu za pomoc.

Nejdříve hledám českou verzi písničky Tell It To My Heart od Taylore Dayne. Česky to snad mělo být Tancem posedlí od L.Finkové a P.Nohy. Více fakt nevím…

Dále hledám písničku, která je na konci pořadu Tajemství železnic, díl Vlakem po Praze. Ta písnička hraje na konci pořadu v závěrečných titulcích. Po dotazu na Českou televizi mně nedokázali zjistit název, ale poslali mně jen seznam písniček, které byly v tom pořadu. Bohužel, opět není víc info a nemohu ji najít. Níže odkaz na konkrétní díl pořadu, je to úplně na konci a pod odkazem zaslaný seznam písniček.

Odkaz: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103940447­68-tajemstvi-zeleznic/41223510­0081002-vlakem-po-praze/video/

Seznam písniček od ČT v tomto dílu:

Bleu gauloise
Petit Jour
Belle Epoque
Petit Jour
Pigalle Noir
Argentinos
Two-Hit Blues
Once upon a Time…Storybook Love
Running To Nowhere
Sněhová královna
El Tormienton
Bring Out The Gimp (Dialogue) Comanche
Once upon a Time…Storybook Love
Two-Hit Blues
Sněhová královna
El Tormienton
Bring Cut The Gimp (Dialogue) Comanche
Mancha de Carnival
Rivers
Queen Margot – Lullaby
Audrey ´s Dance
You Belong To Me
The Bookhouse Boys
Mas que el primer dia
You Belong To Me
Belinda´s Theme
Back in Baby´s Arms
Dark Eyes
Rockin' Blues
Memory Works
The Bookhouse Boys
Mad Andes
Rockin' Blues
Evil Matters

Odpovědi
anonym

A otázka?