1popelka1

Hledá se název písničky

http://www.uloz­to.cz/6580507/­01-piste-1-wma

italsky (?) neumím, takže nejsem schopna zachytit slova, abych si písničku našla… za kus textu nebo i název songu moc děkuji
Doplňuji:
Georgi, velké díky, jste zlato, posílám Vám velkou pusu:-) Ne opravdu, děkuji, ušetřil jste mi stáhnutí programu o kterém jsem neměla ani ponětí, ale v budoucnu jej určitě využiju!
Písničku jsem si přivezla z dovolené, takže se mi k ní váží hezké vzpomínky a štvalo mě, že neznám interpreta…

Nejlepší odpověď
anonym

pokud jste „popelko“ 🙂 trochu techničtější typ, zkuste na to jít takhle:
odkaz: http://www.sha­zam.com/

nainstalujte si do telefonu program Shazam, … je to jednoduchý program pro mobilní telefony dostupný pro novější nokie, android telefony a iphony, i pro u nás méně obvyklou značku blackberry

… proč vlastně ? Shazam totiž umí velmi jednoduše rozpoznat jakoukoliv sklatbu, stačí když telefon přiložíte k preproduktoru a necháte Shazam chvíli poslouchat, za chvíli vám sdělí co je to za song, kdo ho nazpíval, z jakého je roku a na jakém albu se objevil 🙂

Doplňuji:
(Ricordati Di Noi – Valerio Scanu, album: Ricordati Di Noi)

Další odpovědi
Elk

Tak tohle moc krásná písnička, leč nemohu poradit, protože italských zpěváků moc neznám a asi je jich skutečně moc. Sám bych rád věděl, kdo to je. Přeju hodně štěstí.

1popelka1

Georgi, děkuji, technický typ zrovna nejsem, ale jestli jde jen o nainstalování do mobilu, to bych snad zvládnout měla… dám pak vědět, jak jsem dopadla :) a nebo poprosím o pomoc a postup v mé další otázce…