Postmaster

Jaký je hlavní rozdíl mezi psem a člověkem?

Pes je ochočené zvíře, které žije velmi dlouho společně s člověkem a mnohdy se pes už chová jako člověk, v čem spatřujete největší rozdíl mezi psem a člověkem?

Odpovědi
Rokio

Pes má rád člověka a nic za to nechce

!!!jiná odpověď!!!

Hlavní rozdíl je podle mě ten, že pes je podřízený člověka. Správný pes poslouchá člověka (svèho pána) na slovo.

Lgee

Pes má rád člověka a nic za to nechce

Psi jsou otroci, proto mam rad kočky. A psy moc ne.

paul1

Pes má rád člověka a nic za to nechce

Asi by bylo dobré dát k otázkám – anketě „jinou možnost“ jako trvalou, možná už do „odpovědi 1“.
Pes je prima společník, měli jsme už tři, ten poslední fenka je nejlepší, i když má svoji hlavu a občas neposlechne, ale u ženských je to normální, že 😁? Myslím si, že 100% poslušnost by mi vadila, byla by to nuda (v obou případech 😁).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.