jakho

Hlasová hygiena

prý se dá zlepšit si hlas aby,třeba dotyčný nezpíval falešně neznáte vy nějaké způsoby na zlepšení?

Nejlepší odpověď
led

falešný spev nie je otázka hlasu ale sluchu. Treba aspoň trochu hudobne počuť.

Další odpovědi
anonym

Přesně tak.S jakými dispozicemi se narodíš… Říká se hudební hluch.Majitelé hluchu- to jsou ti,co vydávají ty nelidské skřeky,o kterých si myslí,že je to zpěv.Ale je to kompenzováno jedinci,co „vlastní“ pravý opak.Mají tzv.„absolutní sluch“.Takže rovnováha snad existuje.

člověk

Jak falešně nezpívat,jedno­duché,pět jen tomu,kdo nás miluje,ale né dlouho

oskar

Slyšel jsem,že je dobre pit hodne čiste vody.

Michal

Odborná hlasová cvičení a slušný hudební sluch.

Zdroj: život