mojitek

Hláška na PC-co s tím?

Ahoj,někdy mi na PC naběhne tato hláška doprostřed obrazovky se zvukovým doprovodem: ///C:/Documen­ts%20and%20Set­tings/Pep%C3%AD­no/Data%20apli­kac%C3%AD/Mozi­lla/Firefox/Pro­files/dqfsuz8b­.default/exten­sions/toolbar@as­k.com/searchplu­gins/askcom.xml“.
Doplňuji:
Nevíte někdo co s tím nebo kde je potíž? Díky předem za info.

Nejlepší odpověď
Krakis

To dělaj ty pos..... toolbary.Hodně programů či prohlížečů ti je instaluje automaticky,ty ,,demokratičtější'' ti dávají při instalaci vybrat.Takže odinstalovat a pro jistotu vyčistit registry nějakým speciálním programem-např.Registry Cleaner a pod.Je jich celkem výběr na Slunečnici.cz a najdeš tam i freeware.
Dá se to vyčistit i ručně,ale to doporučuji zkušenějším uživatelům.

Další odpovědi
arygnoc

nejaká blbosť z vyhľadávača ask, ktorý si všade inštaluje pluginy a kopec iných blbostí.

tu sa jedná pravdepodobne o hlášku z lišty v mozile z inštalovaného pluginu ask (vyhľadávač, nástrojová lišta).

doporučujem odinštalovať (zavrieť všetky programy, bohvie, kde všade to beží, a potom odinštalovať i z mozily všetky pluginy ask, keď tam náhodou ostali).

ask je prevít.
doporučujem pri inštalácii čohokoľvek ČÍTAŤ, čo si inštalujete, nie iba odklikať OK, ask je totiž často priinštalovaný s niečím iným.

cochee

Tu hlášku samozřejmě nevidíme, odkazuješ na soubor, který je na tvém počítači na disku. Musíš ten obrázek pověsit někde na net.

mojitek

Arygnoc : před asi 2 lety jsem si z odstraňoval ASK,trvalo to asi 5 minut než to bylo fuč a potom jsem se na net nemohl ani přihlásit-jenom modrá smrt,takže vím že je to prevít prevítskej

mojitek

Aplikace Firefox nemohla nainstalovat vyhledávací modul z „file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/Pep%C3%AD­no/Data%20apli­kac%C3%AD/Mozi­lla/Firefox/Pro­files/dqfsuz8b­.default/exten­sions/toolbar@as­k.com/searchplu­gins/askcom.xml“, protože již existuje modul se stejným jménem.

arygnoc

no, treba sa pozerať, čo inštalujete – nikdy nevoľte automatickú inštaláciu, vždy ručnú (ak sa dá), a poriadne POZERAJTE, čo inštalujete.

takže to, čo vám inštaluje (pokúša sa inštalovať ask) je pekné svinstvo.