hladate odpovede aj niekde inde ako na wiki?

osobne sa priznam, ze wikipedia mi ide trocha na nervy.
akosi moc ludi (nie len tu) si zvyklo na nu odvolavat, ale pritom je plna omylov (umyselnych i neumyselnych).
nezatracujem ju, ale pouzivam ju iba na overenie, a niekedy nevychadzam z udivu.
takze: pouzivate aj ine zdroje alebo je pre vas alfa a omega?

Nejlepší odpověď
anonym

Mě se zdá,že si spousta lidí plete odpovědi.cz z wiki, já osobně jsem z wiki spokojen, samozřejmě tam také není vše a když potřebuji vědět něco speciálníko tak se ptám příslušné komunity.

Další odpovědi
zzzzz

Já hledám různě. wiki je dobrá, ale není stoprocentní.

www

Samozřejmě a najde se. Sice ne vše, ale najde (vše na netu ani být nemůže) se dost.
Wiki je nutné brát s rezervou.
Zkušenost

Sůwa

Na wiki hledám až naposledy, jsem stále ještě zvyklá hledat v literatuře 🙂

Bedy

Když to není v hlavě, tak často použiju Wikipedii, ale i jiné zdroje, které mi Seznam vyčmuchá 🙂