Miroslavst

Historie uložených stránek v pc a načítání při znovuotevření-nějaká chyba?

V mozille mám nastaveno ukládání stránek (historie) 1 den, ale pokud otevřu např. video na you tube a pak to zavřu a v ten samý den to otevřu, tak se to znovu načítá.
Dřív zo nedělalo. Pokud jsem v tom dni již prohlížel, bylo to načtené okamžitě.
Kde je tedy nějaká chyba?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

historie sice je, ale celé video se vám do počítače rozhodně nikdy samo z youtube neukládá.. pouze se vám někdy načte rychle někdy pomalu.. při představě, že bych si pouštěl celý den videa a všechny se ukládaly bych byl po jednom dni bez volného místa na disku..
většinou se ukládají jenom obrázky, struktura webu apod.. nic velkého, ale při častém brouzdání se to nastřádá