Avatar uživatele
Deli

Hezký večer všem. Co myslíte, v jakém věku jsou děti „nej“?

Poslední dobou jsem tu nebyla, protože zítra tomu bude měsíc, co nám přibylo nové děťátko – chlapeček, jak jste tu mnozí tipovali.
Posílám Vám všem obrázky naší drobotiny: http://letecka­posta.cz/205945112

… a při téhle příležitosti se ptám, v jakém věku jsou podle Vás dětičky „nej“ – ať už Vaše „nej…“ znamená cokoli.

Naše zlatíčka mají 11 let, 3 roky a 1 měsíc – a všechno má něco do sebe, i když nesilněji si vždycky užívám ten první měsíc života, kdy je to křehký bezbranný tvoreček.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 13Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, iceT, Andělé, johana 56, hanulka11, Drap, anonym, Sůwa, briketka10, anonym, anonym, eli2001 před 4068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Srdečně gratuluji a přeji Ván oběma hlavně zdraví.
Řekla bych,že děti jsou „nej“ do té doby,než je nutno nastolit určitá pravidla a řád.Ač se to nezdá,velice brzy jsou schopny chápat,co mohou.Těžší bývá vysvětlení co a proč nemohou.Hranice mezi jemným nasměrováním a komandováním či drezurou bývá občas tenká.Proto vytváření citlivých ale současně navzájem se respektujících vztahů není jednoduché. Takže tím „nej“ může být potomek v kterémkoli věku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Andělé Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Dětičky jsou podle mě nejroztomilejší do cca 7 let. Ale jinak je na nich člověk „závislý“ celý život, pořád to pro něj je pořád jen „jeho“ dítě. Mně teď o víkendu úplně šokovalo synovo prohlášení (když mi přišel pomoci se stěhováním), že se mu po mně stýská, když jeho přítelkyně, se kterou se v listopadu sestěhoval, není zrovna doma u nich ve společném podnájmu. Je mu 26 let:-)
Doplňuji:
Zapoměla jsem pogratulovat, ať se ti daří Deli:-)

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Deli já si užívala vždy dokud se nechali muchlovat – ale miluji je stále a jsou moje nej … i když už jsou vélikééééééééééééé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pškné. Děti jsou nejvíce nej, pravě v tom věku v kterém právě jsou. Každá chvíle má něco do sebe. Uřívej si každé chvilky uplně na plno. Ať po létech nemusíš litovat, že jsi s nimi mohla strávit ještě více času a ještě více se jim věnovat. Tak to většinou bývá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

pěknej kuliferda!jak se jmenuje?myslím,že dětičky si užíváme celý život,ale asi nejlepší,teda pro mě je věk tak od roku do 7let dítěte,pak už se to docela mění,jinak si děti užíváme,když jsme rodiče a jinak když jsme prarodiče,tam už je ta láska a opatrování o něčem jiném,
at je zdravý,ahoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Moc gratuluji k chapečkovi, však sis ho zasloužila. Ať vám pěkně roste v lásce a ve spokojené rodince 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V prvé řadě chci i já pogratulovat a dokáži si představit maminku, když její děti jsou krásné! Děti jsou nej v každém věku, od narození, po dospívání i ve věku, kdy se sami stanou rodiči.
Doplňuji:
I já se můžu pochlubit ? Můj syn také čeká rodinu a doufám , že po třech vnucích bude vytoužená vnučka. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Blahoželám.
Prezradím vám tajomstvo matiek:
Pre matku je jej dieťa „naj“ v každom veku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Milá Deli, moc moc Ti gratuluji k chlapečkovi
v jakém věku jsou děti „nej“ říct nemůžu,snad
jen soudím podle synovce ten do těch pěti let,
a potom měl ten svůj lišácký rozum a zůstal mu
dodnes :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Dokud je přepereme.
Doplňuji:
Jinak samozřejmě gratulace k dalšímu štěstí do domu.

Upravil/a: ahold

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?dudu Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Gratulací nikdy není dost! Dr.Axl prý měl svolení nás informovat o tvém rodinném štěstí, ale při poměrech, které tady panují- vždycky mu to nějaký hnida smazal ! ☹ Určitě ale většina z nás je ráda, že ses ozvala a pochlubila! Je opravdu čím !
A pamatuj, že šťastné děti musí mít trochu flegmatické rodiče 🙂

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Boh., jestli mel svoleni, tak to bylo ok.,
ale ja vim od tolika lidi, kteri mu svoleni zadne nedali a napsal stejne .. :) a to svoleni vite od nej, nebo od Deli ? to je dulezite vedet.. :)
ja na mail mam take , tak se ji hned zeptam.. -iv-

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Led to odhadla… právě, že si říkám, jak je úžasné, mít doma slečnu, s kterou se dá už o lecčems debatovat… skvělé, mít doma holčičku, která se mnou ochotně pracuje v kuchyni a baví mne svým „proč“ … báječné, mít doma sladké miminko… Všechny jsou úžasné a nej – právě v tom věku, kde jsou teď. Ale novorozenci jsou navíc takoví andělíčkové 🙂

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tuhle informaci už se sem snažil dát Dr. Axl, ale když byl dotázán, jaký že je k tomu děťátku jeho vztah, otázka/neotázka záhadně zmizela. My jsem čekali, až se pochlubíš sama, abychom ti mohli popřát. 😁

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Jemu jsem to vyzvonila sama mailem 🙂 Na přihlášení se sem ale mi pořád nějak nezbýval čas, tak až teď, snad se tu nikdo neurazí…
Děkuju.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Deli, to je prave to : co napisete jemu mailem, to on pak rad zverejni .. chce se ukazat, jak on vsechno vi.. :) , takovej Blesk je proti nemu uplny nic ! :)
bejvalka -iv-

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

A proč ne 🙂

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jezisimaria , Deli !! tak ted uz i vy schvalujete a zverejnujete neci soukromi ? doted jsem tu byla vyjimka jenom ja "s doktorem " a ted uz jsme tri ! :)

ja jen na rozdil od nej neustale nepisu , jak jsou bulvarni noviny blee a pritom neni o nic lepsiho ..
:)
P.S. vy jste tu dlouho nebyla, tak to vas omlouva ( m ) .. :)
pavlacova drbna -iv-

před 4067 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Braník -chválíš kuliferdu a že tam měl jméno sis nevšiml co …njo chlap- promiň

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Hanulko, nevadí, ne každému se chce otvírat fotky.
Pro všechny další: Jmenuje se Robert, je to v manželově rodině Robert III, vždy ob generaci je tam v mužské linii toto jméno. Říkáme mu ale nejčastěji Bobísek.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Zlatíčka. Moc pěkná fotografie. Ať se vám všem daří. Malý je pěkný „kus“.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Děkuju 🙂
Robísek měl 3 180 g a 50 cm. Když jsme šli z porodnice, měl 2,9 kg, byl mé nejmenší miminko 🙂
Teď už má 4 kg, dobře baští, hodně spinká, málo pláče… je prostě zlatý.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Deli , koonecne jste se nam ozvala !
cele vasi rodince preji hodne stesti a zdravi …
P.S. uz jste malemu davala ochutnat vas domaci peceny cajik ? :)
a jak sestricky na maleho reaguji ? jsou chuvicky ?
:)
a ukazte se casteji …
a jeste : ja vzdycky rikam svym klukum, ze vsechny maminy rikaji, ze nejkrasnejsi okamzik je tehotenstvi a pak drzet mimino v naruci .. , a ja mela ten nejkrasnejsi pocit, kdyz odesli z domu .. :) .a oni mi rikaji : to je mamino i nas nejkrasnejsi zazitek v zivote ! :)

  • iv-

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Milá -iv-, jsem ráda, že jste tu zatím neztratila humor 🙂
Čaj jsem mu dala, ale zatím v mlíčku 🙂
Sestřičky byly nadšené přírůstkem, velká už to ale zná, malá zas, když pochopila, že mimino jí bere mamky čas, začala žárlit. První 4 dny byla jak vyměněná, hrůza. Teď už to jde, ale přiznám, že mi děti teď zabírají veškerý čas. Ale krásně zabírají…

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Iv určitě se rádi vrací,alespoň na chviličku.A o to jde…

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Deli užívej si to – ať jste šťastni.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Děkuju.
Hanulko, zažívám teď sice šílený kolotoč, ale uvnitř cítím, že mám VŠECHNO, co si člověk může přát. A jsem za to moc vděčná.

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Deli,Delinko 🙂,
také celé Tvé rodince srdečně přeju zdravíčko,štěs­tíčko,méně starostí a více radostí a moře moře lásky…:-)

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Deli

Děkuju 🙂

před 4061 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek