hanulka11

Hezký páteční den přeji všem

u nás krásně drobně prší a jak u vás?????????

Nejlepší odpověď
Valky

Praha 9 – Zataženo, příjemně a po dešti :)

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno. Větřní,leje,ale je teplo 15°C.

anonym

Dobre rano. Tak pocasi vam jde od nas " zapadaku " . Bude hur ! ☹ Ted uz fronta , sice bez deste , ale uplne zatazeno. Ani naznak slunicka. 15,7 st. -iv-

hanny 2

Hezký den,Brno – zataženo 18°C,zatím neprší.

anonym

Dobré ráno,u nás na západě 15 stupňů,neprší,tak je to fajn,hlavně,že je pátek!

coco

MSK: ráno v 8:00 slunce a dusno, od SZ postoupila nízká oblačnost, klesla teplota, čekáme, kdy to příjde…