darysa

Za jak dlouho by měla městská i česká policie, městský úřad atd. odpovědět občanům na doporučené psaní?

za jak dlouho by měla městská policie,česká policie, městský ůřad a jiné státní instituce odpovědět občanům na doporučené psaní? A jsou povinni odpovědět nebo nemusí odpovídat?

Původní dotzaz
Hezkou neděli přátelé.Je povinost odpovědět ?

Odpovědi
Drap

Otázkou je, co to bylo za psaní. Pokud to bylo nějaké oznámení, myslím, že nemají v povinnostech odpovídat.

plebs

Pokud je to na př. dopis na seznámení s policistou, tak pokud není zadaný zajisté odpoví

Mc Merkurion

… pokud je to nějaká žádost či něco podobného, mají na vyřízení-odpověď 15 nebo 30 dnů … https://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/spravni-pravo/spravni-rizeni/1708-lhuta-uradu-na-odpoved-na-dopis-obcana.html